• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Lightroom Preview Data Adobe Systems

Co to jest plik LRDATA?

Plik danych używany przez Adobe Photoshop Lightroom, program służący do porządkowania i edycji zdjęć cyfrowych. Zawiera dane podglądu obrazu obsługujące cyfrowy katalog fotografii Lightroom (plik .LRCAT). Zawiera metadane obrazu, które umożliwia użytkownikom przeglądanie zdjęć cyfrowych.

Jak otworzyć plik LRDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRDATA

Inne problemy z plikiem LRDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRDATA:

  • plik LRDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik