• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o MagicISO

MagicISO to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez MagicISO - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program MagicISO jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy MagicISO będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu MagicISO.

Typy plików wspierane przez MagicISO
ASHDISC BIN C2D CCD CDI CIF CUE DAO FLP IMA ISO MBI MD1 MDF MDS P01 TAO UDF UIF VAPORCD VC4 VCD 000 UDIF
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą MagicISO
000 do ISO 000 do BIN ASHDISC do ISO ASHDISC do IMG ASHDISC do MDF ASHDISC do NRG ASHDISC do UIF ASHDISC do VCD BIN do IMG BIN do C2D BIN do CCD BIN do ISO BIN do NRG BIN do UIF BIN do VCD C2D do ISO C2D do BIN C2D do UIF CCD do ISO CDI do BIN CUE do ISO DAO do NRG DAO do BIN DAO do IMG DAO do ISO DAO do UIF IMG do ISO IMG do CDI IMG do UIF ISO do CDI ISO do BIN ISO do C2D ISO do CCD ISO do DAO ISO do IMG ISO do MDF ISO do NRG ISO do UDF ISO do UIF MDF do BIN MDF do 000 MDF do ASHDISC MDF do ISO MDF do UIF MDF do VCD MDS do ISO NRG do ISO NRG do ASHDISC NRG do BIN NRG do IMG NRG do MDF NRG do UIF P01 do ASHDISC P01 do IMG P01 do ISO TAO do ASHDISC UDF do BIN UIF do ISO UIF do ASHDISC UIF do BIN UIF do CDI UIF do CIF UIF do DAO UIF do MDF VCD do ISO VCD do ASHDISC VCD do NRG VCD do UIF VDI do ASHDISC XA do ASHDISC
Pobierz MagicISO

Jeżeli potrzebujesz pobrać program MagicISO, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania MagicISO i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta MagicISO - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta MagicISO
Znajdź plik