• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MagicISO Multi-bootable Information Format MagicISO

Co to jest plik MBI?

Zawiera informacje umożliwiające dyskietkę zawierającą wiele opcji rozruchu. Można utworzyć za pomocą MagicISO, otwierając edytor Multi-Boot Image Editor i dodając elementy startowe (pliki .BIF). Często używane do tworzenia płyt CD lub DVD z wieloma opcjami instalacji systemu operacyjnego.

Jak otworzyć plik MBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBI

Inne problemy z plikiem MBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBI:

  • plik MBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik