• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Floppy Disk Image N/A

Co to jest plik FLP?

Obraz dysku utworzony z dyskietki 3.5 "Często tworzony przy użyciu programu MS-DOS lub programu z starszej wersji systemu Windows. Może być używany do przechowywania plików startowych i uruchamiania systemów operacyjnych gościa na wirtualnych platformach. kopiowanie zawartości dysku na wiele dyskietek.

Program obrazów dyskietek o nazwie fdimage.Exe jest popularnym programem MS-DOS stosowanym do tworzenia plików FLP. Jest również dołączony do płyt instalacyjnych FreeBSD.

Jak otworzyć plik FLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLP

Inne problemy z plikiem FLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLP:

  • plik FLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik