• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik UIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MagicISO Universal Image Format MagicISO

Co to jest plik UIF?

Format obrazu dysku skompresowanego utworzony przez MagicISO, program do tworzenia, edytowania i wydobywania plików z obrazami. Może być szyfrowana i chroniona hasłem. Obsługuje również tworzenie kopii zapasowych wielosesyjnych formatów CD / DVD, Audio-CD, VCD, SVCD i DVD-Video.

Jak otworzyć plik UIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UIF

Inne problemy z plikiem UIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UIF:

  • plik UIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku UIF
UIF do ISOUIF do ASHDISCUIF do BINUIF do CDIUIF do CIFUIF do DAAUIF do DAOUIF do DMGUIF do ISZUIF do MDFUIF do PDI