• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PowerPoint 2007/2010 Macro-enabled Open XML Add-in Format N/A

Co to jest plik PPAM?

Plik dodatkowy używany przez program Microsoft PowerPoint, program służący do tworzenia pokazów slajdów. Zawiera komponenty, które dodają dodatkowe funkcje, w tym dodatkowe polecenia, makra niestandardowe i nowe narzędzia. Służy do rozszerzania domyślnych funkcji programu PowerPoint.

Pliki PPAM mogą być używane przez program PowerPoint 2007 lub nowszy. Mogą być również otwierane przez starsze wersje programu PowerPoint z obsługą elementów Open XML.

Jak otworzyć plik PPAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPAM

Inne problemy z plikiem PPAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPAM:

  • plik PPAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik