• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Pagemaker Group Format Adobe Systems

Co to jest plik PMG?

Panoramiczny obraz stworzony przez Adobe Photoshop, obraz i program do edycji zdjęć. Składa kompozycję obrazu, która została scalona z wielu obrazów. Zapisuje również układ obrazu i opcje łączenia wybranych przez użytkownika. Często używany do przechowywania panoram cyfrowych zdjęć.

Łącząc i łącząc krawędzie wielu obrazów, technologia Adobe Photoshop Photomerge umożliwia "ścieg" cyfrowe zdjęcia na jednym zdjęciu, tak że wyglądają one tak, jakby były rejestrowane jako pojedyncze zdjęcie.

Aby użyć programu Photomerge, wybierz Plik i rarr. Automatyzuj & rarr. Photomerge .... Alternatywnie można otworzyć program Adobe Bridge, wybrać wiele plików graficznych, a następnie wybrać Narzędzia i rarr. Photoshop & rarr. Photomerge .... Po wybraniu tej pozycji program Photoshop otworzy się i wyświetli okno dialogowe, aby wybrać opcje łączenia.

Chociaż Photoshop i Photoshop Elements obsługują pliki PMG, Photoshop może obsługiwać znacznie większe obrazy.

Jak otworzyć plik PMG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMG

Inne problemy z plikiem PMG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMG:

  • plik PMG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik