• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P2Z

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P2Z. Jeżeli chcesz otworzyć plik P2Z, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P2Z

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Pose Format Smith Micro

Co to jest plik P2Z?

Skompresowany plik stwarzany przez Poser, program do projektowania rysunków 3D. Mogą zawierać informacje o kątach stawów, położeniu ciała i wartościach morf. Może być stosowany zarówno do figur Poser jak i całych scen.

Nieskompresowane pliki Poser stanowią rozszerzenie .PZ2.

Jak otworzyć plik P2Z?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P2Z jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P2Z z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P2Z którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P2Z

Inne problemy z plikiem P2Z

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P2Z nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P2Z:

  • plik P2Z którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P2Z z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P2Z nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik