• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PS2DIS Project Format ps2dis

Co to jest plik PIS?

Projekt utworzony z ps2dis, disassembler PlayStation 2 (PS2). Używane do odwrotnej inżynierii lub demontażu gier PS2. Umożliwia otwieranie i edytowanie pliku "slus" w grze PS2.

Jak otworzyć plik PIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIS

Inne problemy z plikiem PIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIS:

  • plik PIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik