• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spicemod Asic Format Autodesk

Co to jest plik PHY?

Plik modelu 3D stworzony przez 3ds Max, pakiet oprogramowania służący do modelowania i animacji. Określa, jak wygląda skóra 3D przy dopasowywaniu ruchów bliznowatego szkieletu. Pozwala ciała bipeda przechwytywać właściwości ruchu, takie jak sztywność kości, wysklepienie mięśni i rozciąganie ścięgna.

Dane ciała przechowywane w plikach PHY mogą być ponownie wykorzystane w wielu modelach bip.

Jak otworzyć plik PHY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHY

Inne problemy z plikiem PHY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHY:

  • plik PHY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik