• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPU. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Free Pascal Compiled Unit Format Free Pascal

Co to jest plik PPU?

Plik programu generowany przez Free Pascal Compiler (FPC). Zawiera ważne informacje dotyczące pliku .PAS, takiego jak pliki referencyjne wymagane przez program. Mogą być konwertowane do pliku .PPL za pomocą narzędzia ppumove .

Jak otworzyć plik PPU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPU

Inne problemy z plikiem PPU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPU:

  • plik PPU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik