• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PST. Jeżeli chcesz otworzyć plik PST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Personal Folder Format Microsoft

Co to jest plik PST?

Plik PST to plik danych zawierający informacje osobiste używane przez program Microsoft Outlook i Exchange. Mogą też zawierać foldery, kontakty, adresy i inne dane e-mail.

Pliki PST mają limit 2 GB i powodują, że program Outlook spowalnia, gdy plik jest bliski limitu. Firma Microsoft udostępnia program o nazwie Narzędzie Exchange 2000: PST2GB, który zmniejszy rozmiar pliku PST. Narzędzie może jednak obcinać plik, co oznacza utratę niektórych danych, dlatego należy najpierw wykonać kopię zapasową pliku PST.

W przeciwieństwie do pełnej wersji programu Outlook, program Outlook Express nie używa plików PST. Jednak program Outlook Express może importować dane PST za pomocą funkcji Importuj program. Użytkownicy programu Mac mogą używać narzędzia importowania danych PST do programu Entourage, aby zaimportować dane programu Outlook do programu Entourage lub programu PST do programu MBOX Converter w celu konwersji plików PST na pliki .MBOX.

Jak otworzyć plik PST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PST

Inne problemy z plikiem PST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PST:

  • plik PST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik