• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Solid Edge Part CAD Format Parchive

Co to jest plik PAR?

Plik indeksu zawierający grupę objętości parzystości w archiwum Parchive (lub "pakiet parzystości"). Może być użyty do odzyskania archiwum plików, gdy jeden z plików znajdujących się w archiwum zostanie utracony.

Jak otworzyć plik PAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAR

Inne problemy z plikiem PAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAR:

  • plik PAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PAR
PAR do DWG