• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROPERTIES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROPERTIES. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROPERTIES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROPERTIES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Properties Format Sun Microsystems

Co to jest plik PROPERTIES?

Plik właściwości używany przez programy Java. Zawiera kolekcję par klucz-wartość. Można załadować Java Virtual Machine (JVM) przy użyciu interfejsu java.Util.Properties. Służy do przechowywania różnych ustawień programu i właściwości, które mogą być dostępne przez aplikację.

Gdy pliki WŁASNOŚCI zostały załadowane, rzeczywiste właściwości są zachowywane na dysku twardym w zbiorze zagnieżdżonych plików i folderów, które reprezentują hierarchię par klucz-wartość. Pliki są domyślnie zapisywane w katalogu $ HOME / .Properties /.

Dostęp do właściwości języka Java można uzyskać za pomocą interfejsu java.Util.Properties w swoich programach Java.

Jak otworzyć plik PROPERTIES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROPERTIES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROPERTIES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROPERTIES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROPERTIES

Inne problemy z plikiem PROPERTIES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROPERTIES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROPERTIES:

  • plik PROPERTIES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROPERTIES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROPERTIES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik