• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o XnConvert

XnConvert to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez XnConvert - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program XnConvert jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy XnConvert będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu XnConvert.

Typy plików wspierane przez XnConvert
ARW BMP CIN CR2 DCR DDS DPX EMF ERF FTS GIF 3FR 92I HRU NGG NOL QRT RLA
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą XnConvert
3FR do PGM BMP do DDS BMP do GIF BMP do JPG BMP do PDF BMP do PNG BMP do PSD BMP do TIF CR2 do JPG CR2 do BMP CR2 do GIF CR2 do PNG CR2 do PSD CR2 do RAW EMF do PNG FFF do PSD GIF do PDF GIF do BMP GIF do JPG GIF do PNG GIF do PSD ICO do JPG JP2 do JPG JP2 do ICO JP2 do PNG JP2 do PSD JPG do BMP JPG do DDS JPG do GIF JPG do ICO JPG do JP2 JPG do PDF JPG do PNG JPG do PSD JPG do TGA JPG do TIF MRW do JPG NEF do JPG NEF do BMP NEF do GIF NEF do JP2 NEF do PCX NEF do PDF NEF do PNG NEF do PSD NEF do RAW NEF do WBMP PCX do PDF PDB do PDF PDF do JPG PNG do JPG PNG do BMP PNG do EMF PNG do GIF PNG do PDF PNG do PSD PS do PDF PSD do BMP PSD do GIF PSD do JPG PSD do PNG RAW do JPG RAW do BMP RAW do ICO RAW do IMG RAW do JP2 RAW do PNG RAW do PSD RAW do TIF RGB do JPG RW2 do JPG RW2 do RAW TGA do JPG TGA do PSD TGA do TIF TIF do JPG TIF do BMP WBMP do PNG WEBP do JPG
Pobierz XnConvert

Jeżeli potrzebujesz pobrać program XnConvert, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania XnConvert i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta XnConvert - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta XnConvert
Znajdź plik