• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kodak Cineon Image Format Kodak

Co to jest plik CIN?

Obraz stworzony przez system filmowy firmy Cineon firmy Kodak. Przenosi obrazy filmowe do cyfrowego formatu do komponowania, manipulacji i ulepszania. Powoduje powrót do filmu bez utraty jakości obrazu.

Jak otworzyć plik CIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIN

Inne problemy z plikiem CIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIN:

  • plik CIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik