• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3FR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3FR. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3FR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3FR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hasselblad 3F RAW Image Hasselblad

Co to jest plik 3FR?

Cyfrowe zdjęcie zrobione przez aparat cyfrowy Hasselblad. Zapisuje zdjęcie w formacie RAW, który jest rejestrowany bezpośrednio przez CCD aparatu cyfrowego. Służy do zapisywania zdjęć natywnie przed zastosowaniem aplikacji dotykowych, takich jak balans bieli lub korekta koloru.

Jak otworzyć plik 3FR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3FR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3FR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3FR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3FR

Inne problemy z plikiem 3FR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3FR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3FR:

  • plik 3FR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3FR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3FR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3FR
3FR do PGM