• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o BlindWrite

BlindWrite to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez BlindWrite - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program BlindWrite jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy BlindWrite będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu BlindWrite.

Typy plików wspierane przez BlindWrite
B5I B5T B6I B6T BIN BWA BWI BWS BWT CCD CUE MDF MDS NRG B00 B01 B02 B6L BWU
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą BlindWrite
B5I do BIN B5I do IMG B5I do NRG B5T do BIN B5T do IMG B6I do NRG B6I do BIN B6I do IMG BIN do IMG BIN do B5T BIN do CCD BIN do NRG BWI do IMG BWI do NRG MDF do BIN MDF do BWI MDF do BWS NRG do B6I NRG do BIN NRG do BWI NRG do IMG NRG do MDF
Pobierz BlindWrite

Jeżeli potrzebujesz pobrać program BlindWrite, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania BlindWrite i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta BlindWrite - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta BlindWrite
Znajdź plik