• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku B6T

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem B6T. Jeżeli chcesz otworzyć plik B6T, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku B6T

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlindWrite Table Of Contents Format VSO Software

Co to jest plik B6T?

Plik informacyjny stworzony przez program BlindWrite 6, program do tworzenia kopii zapasowych oprogramowania gier. Zawiera informacje o utworze dla obrazu dysku generowanego przez program BlindWrite.

Pliki B6T zawierają tylko informacje o utworze. Każdy plik B6T jest zapisywany razem z plikiem .B6I, który zawiera faktyczne dane zapisane na dysku. Otwarcie pliku B6T spowoduje zamontowanie odpowiedniego obrazu dysku BlindWrite.

BlindWrite 5 zapisał pliki informacji o utworach jako pliki .B5I. Poprzednia wersja programu BlindWrite używała rozszerzenia pliku .BWT.

Jak otworzyć plik B6T?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku B6T jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi B6T z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem B6T którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik B6T

Inne problemy z plikiem B6T

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem B6T nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami B6T:

  • plik B6T którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku B6T z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik B6T nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik