• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BWA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BWA. Jeżeli chcesz otworzyć plik BWA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BWA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlindWrite BWA Builder Physical CD Characteristics Format VSO Software

Co to jest plik BWA?

Zawiera informacje o fizycznych właściwościach płyty CD lub DVD. Wygenerowany po zeskanowaniu dysku przez program BWA Builder, program towarzyszący oprogramowaniu do nagrywania płyt BlindWrite. Odwołano podczas nagrywania kopii dysku.

BlindWrite może "ślepo" skopiować płytę bez zatrzymywania się z powodu błędów dysku. Są to pliki BWA ujawniające powagę błędów na dysku.

Jak otworzyć plik BWA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BWA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BWA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BWA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BWA

Inne problemy z plikiem BWA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BWA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BWA:

  • plik BWA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BWA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BWA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik