• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlindWrite Subchannel Data Format VSO Software

Co to jest plik BWS?

Dodatkowy plik obrazu dysku utworzony za pomocą oprogramowania BlindRead lub BlindWrite. Zawiera subkody lub dane subkonta dotyczące określonego obrazu dysku. Opcjonalnie zapisane razem z plikami .BWI i .BWT.

Jak otworzyć plik BWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BWS

Inne problemy z plikiem BWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BWS:

  • plik BWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik