• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ONETOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ONETOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ONETOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ONETOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft OneNote Table Of Contents Microsoft Corporation

Co to jest plik ONETOC?

Plik ONETOC to plik indeksu utworzony przez program Microsoft OneNote 2003, program służący do robienia notatek i dzienników. Zawiera informacje o kolejności różnych sekwencji notatek. Pliki ONETOC służą do organizowania zbierania notatek w notebooku.

Pliki ONETOC są tworzone przez OneNote podczas tworzenia notebooka OneNote, wybierając Plik i rarr. Nowość w OneNote. Pliki ONETOC nie mają być ręcznie otwierane. Odwołuje się to przez OneNote podczas otwierania notebooka. Jeśli plik ONETOC zostanie usunięty, program OneNote wyświetli sekcje notebooków w kolejności alfabetycznej, którą można ręcznie zmienić.

Pliki ONETOC są używane przez program Microsoft OneNote 2003. Plik został zastąpiony przez .ONETOC2 wraz z wydaniem OneNote 2007.

Jak otworzyć plik ONETOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ONETOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ONETOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ONETOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ONETOC

Inne problemy z plikiem ONETOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ONETOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ONETOC:

  • plik ONETOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ONETOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ONETOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik