• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Saved Search Format Microsoft

Co to jest plik OSS?

Plik wyszukiwania zapisany przez program Microsoft Outlook, program poczty elektronicznej i kalendarza dołączony do pakietu Microsoft Office. Zawiera kryteria wyszukiwania wiadomości e-mail dla folderu wirtualnego. Służy do filtrowania poczty e-mail w wirtualnych folderach poczty e-mail, które pasują do określonych parametrów wyszukiwania.

Zapisane wyszukiwania mogą być używane jako alternatywa dla ręcznego przenoszenia lub kopiowania wiadomości e-mail. Ponieważ Outlook buduje wirtualne foldery wyszukiwania w locie, program nie wykonuje kopii zgodnych kryteriów. Zamiast tego filtruje tylko wiadomości e-mail.

Jak otworzyć plik OSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSS

Inne problemy z plikiem OSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSS:

  • plik OSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik