• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik UFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ulead PhotoImpact Object Format Ulead

Co to jest plik UFO?

Obraz rastrowy stworzony przede wszystkim przez Ulead PhotoImpact (obecnie Corel PhotoImpact), ale również uznany przez inne aplikacje do edycji zdjęć i wideo opracowane przez Ulead. Może obejmować wiele warstw edycji, podobnie jak dokument Photoshop (.PSD).

UFO można otworzyć przez Ulead Photo Explorer, ale obrazy wielowarstwowe mogą nie być poprawnie wyświetlane.

Ulead został przejęty przez Corel. Mimo że PhotoImpact jest nadal obsługiwany, oprogramowanie Photo Explorer nie jest już obsługiwane.

Jak otworzyć plik UFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UFO

Inne problemy z plikiem UFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UFO:

  • plik UFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik