• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTRKEY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTRKEY. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTRKEY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTRKEY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OTRKEY Encoded Video Format OnlineTvRecorder.com

Co to jest plik OTRKEY?

Plik wideo z kodami wideo pobrany z OnlineTvRecorder.Com (OTR), witryny internetowej służącej do nagrywania i pobierania programów telewizyjnych. Musi być zdekodowany przy pomocy programu OTRKEY Decoder, zanim będzie można go obejrzeć i może być dekodowany tylko przez użytkowników z ważnym kontem OnlineTvRecorder.

Pliki OTRKEY są tworzone, gdy użytkownik OTR wybiera nagranie programu telewizyjnego. Następnie witryna tworzy plik OTRKEY z zakodowanym filmem, który można pobrać, a użytkownik może dekodować i obejrzeć go na komputerze lokalnym. Ta metoda wymusza, że ​​nagrane programy mogą być oglądane tylko przez użytkowników, którzy je nagrywają.

Witryna OnlineTvRecorder.Com jest zlokalizowana w języku niemieckim.

Jak otworzyć plik OTRKEY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTRKEY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTRKEY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTRKEY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTRKEY

Inne problemy z plikiem OTRKEY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTRKEY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTRKEY:

  • plik OTRKEY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTRKEY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTRKEY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik