• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OST. Jeżeli chcesz otworzyć plik OST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Inbox Off-line Folder Format Microsoft

Co to jest plik OST?

Przechowuje wiadomości e-mail i inne dane zapisane przez program Microsoft Outlook (2005 lub nowszy) z serwera Exchange. Podobnie jak plik folderu osobistego (.PST), ale obsługuje większe rozmiary plików.

Pliki OST są tworzone, gdy w programie Outlook wybrano opcję "Użyj folderów trybu offline" i są przechowywane na lokalnym dysku twardym zamiast serwera pocztowego.

Jak otworzyć plik OST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OST

Inne problemy z plikiem OST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OST:

  • plik OST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku OST
OST do PST