• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ODX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ODX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ODX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ODX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft BizTalk Server Diagram Format Microsoft

Co to jest plik ODX?

Diagram orzekania procesu biznesowego utworzony przez Microsoft BizTalk Server. Służy do tworzenia wizualnej reprezentacji wykonywalnych procesów biznesowych. Może być wyeksportowany przez użytkownika i importowany przez dewelopera jako punkt wyjścia do wdrożenia orkiestracji.

Pliki ODX można sprawdzać za pomocą narzędzia Checker Orchestration Checker, który sprawdza błędy logiczne w diagramie orkiszu procesu biznesowego.

Jak otworzyć plik ODX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ODX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ODX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ODX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ODX

Inne problemy z plikiem ODX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ODX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ODX:

  • plik ODX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ODX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ODX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik