• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OVW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OVW. Jeżeli chcesz otworzyć plik OVW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OVW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Logic Pro Overview Format Apple

Co to jest plik OVW?

Plik przebiegu wizualnego utworzony przez program Logic Pro, cyfrowy program stacji roboczych. Zawiera wizualną reprezentację importowanego pliku dźwiękowego lub danych audio nagranych za pomocą oprogramowania. Służy do wyświetlania informacji o ścieżce na osi czasu audio.

Pliki OVW nie zawierają rzeczywistych danych audio. Jeśli usuniesz ręcznie pliki OVW, oprogramowanie automatycznie je zresetuje.

Jak otworzyć plik OVW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OVW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OVW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OVW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OVW

Inne problemy z plikiem OVW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OVW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OVW:

  • plik OVW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OVW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OVW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik