• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OR3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OR3. Jeżeli chcesz otworzyć plik OR3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OR3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Lotus Organizer 97 Format IBM

Co to jest plik OR3?

Plik danych utworzony za pomocą programu Lotus Organizer 97 (aKA Lotus Organizer 3) oprogramowania do zarządzania informacjami osobistymi. Zawiera kalendarz, listę kontaktów, listę rzeczy do zrobienia, notatki i inne informacje.

Program Lotus Organizer 97 został dołączony do programu IBM Lotus SmartSuite 97.

Jak otworzyć plik OR3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OR3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OR3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OR3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OR3

Inne problemy z plikiem OR3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OR3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OR3:

  • plik OR3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OR3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OR3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik