• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

CorelDraw Graphics Suite

Informacje o CorelDraw Graphics Suite

CorelDraw Graphics Suite to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez CorelDraw Graphics Suite - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program CorelDraw Graphics Suite jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy CorelDraw Graphics Suite będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu CorelDraw Graphics Suite.

Typy plików wspierane przez CorelDraw Graphics Suite
AI CDT CDX CPD CSL CSP D3D DCR DRW DWG EPS GEM IPL MRW NAP NEF TTF 3FX BPT CCK CDR3 CDR4 CDR5 CDR6 CDRW CDT6 CDT_ CG4 CIK CLY CMV CMY CRP CSB CW_ DR3D DRAW DSQ END NPM RD3 RD3F SY~ TPA TXR UDI WNF WPG2
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą CorelDraw Graphics Suite
AI do DWG AI do CDR AI do DRW AI do EPS AI do JPG AI do PSD AI do WMF BMP do CDR BMP do EPS BMP do JPG BMP do PSD BMP do WMF CDR do AI CDR do BMP CDR do DRW CDR do DWG CDR do EMF CDR do EPS CDR do JPG CDR do PSD CDR do SVG CDR do WMF CMX do EPS DRW do BMP DRW do CDR DST do PSD EPS do JPG EPS do BMP JPG do AI JPG do BMP JPG do CDR JPG do DWG JPG do PSD MGX do BMP MRW do NEF MRW do JPG NEF do JPG NEF do BMP NEF do MRW NEF do PSD PSD do AI PSD do BMP PSD do JPG PSP do JPG PSPIMAGE do JPG SVG do EMF
Pobierz CorelDraw Graphics Suite

Jeżeli potrzebujesz pobrać program CorelDraw Graphics Suite, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania CorelDraw Graphics Suite i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta CorelDraw Graphics Suite - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta CorelDraw Graphics Suite
Znajdź plik