• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CineStyle Color Settings Format Technicolor

Co to jest plik CSL?

Plik używany przez CineStyle Color Assist, program służący do stosowania profili kolorów CineStyle do aparatów Canon EOS DSLR. Sformatowany w formacie XML i zawiera metadane opisujące tabelę wyszukiwania kolorów 3D. Pomaga zwiększyć dynamikę kamery, aby poprawić jakość obrazu.

Jak otworzyć plik CSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSL

Inne problemy z plikiem CSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSL:

  • plik CSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik