• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vector Drawing Format N/A

Co to jest plik DRW?

Ogólny format rysowania używany przez kilka różnych programów. Zapisuje dane obrazu w formacie wektorowym, które wykorzystuje linie (lub ścieżki) do reprezentowania obrazu zamiast kropek.

Jak otworzyć plik DRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRW

Inne problemy z plikiem DRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRW:

  • plik DRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DRW
DRW do BMPDRW do CDR