• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minitab Portable Worksheet Format N/A

Co to jest plik MTP?

Plik MTP jest wzorem utworzonym przez MadTracker 2, program śledzenia dźwięku. Zawiera wzór utworu, który może być zastosowany do utworu w module .MT2. Pliki MTP można otwierać za pomocą menu Wzory w interfejsie MadTracker.

Pliki MTP są tworzone podczas zapisywania wzorca w programie MadTracker. Plik jest tworzony w celu zapisania informacji o wzorzec. Aby utworzyć plik MTP, wybierz Wzór & rarr. Zapisz ... i wybierz lokalizację zapisu. Pliki MTP są domyślnie zapisywane w następującej lokalizacji:

C: Program FilesMadTrackerSongs

Aby załadować plik MTP, wybierz Wzór & rarr. Załaduj ... i przejdź do lokalizacji pliku MTP.

Jak otworzyć plik MTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTP

Inne problemy z plikiem MTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTP:

  • plik MTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik