• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAPIMAIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAPIMAIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAPIMAIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAPIMAIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Send To Mail Recipient Format N/A

Co to jest plik MAPIMAIL?

Włącza opcję "Wyślij do & rarr.Mail Recipient" podczas klikając prawym przyciskiem myszy plik lub folder w systemie Windows. Otwiera domyślny program pocztowy i przyłącza go do nowej wiadomości.

Jak otworzyć plik MAPIMAIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAPIMAIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAPIMAIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAPIMAIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAPIMAIL

Inne problemy z plikiem MAPIMAIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAPIMAIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAPIMAIL:

  • plik MAPIMAIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAPIMAIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAPIMAIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik