• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBR. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zune Smooth Streaming Format Microsoft

Co to jest plik MBR?

Plik multimedialny używany przez Zune, odtwarzacz audio i wideo dla systemu Windows. Zawiera link do pliku audio lub wideo zakupionego w usłudze Zune, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio lub wideo. Umożliwia przesyłanie strumieniowych plików multimedialnych bez lokalnego przechowywania plików.

Jak otworzyć plik MBR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBR

Inne problemy z plikiem MBR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBR:

  • plik MBR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik