• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MINE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MINE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MINE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MINE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Map Format Mojang Specifications

Co to jest plik MINE?

Plik poziomu mapy stworzony przez Minecraft, gra pierwszej perspektywy dla osób, która umożliwia otwarte konstruowanie światów. Zawiera informacje o poziomie, takie jak przedmioty i punkty odradzania. Służy do zapisywania i ładowania niestandardowych map.

Mapy Minecraft są również widoczne z rozszerzeniemMCLEVEL.

Jak otworzyć plik MINE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MINE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MINE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MINE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MINE

Inne problemy z plikiem MINE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MINE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MINE:

  • plik MINE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MINE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MINE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik