• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PSP Video Format Sony

Co to jest plik MGV?

Plik wideo, który można odtworzyć na przenośnym urządzeniu przenośnym Sony PlayStation Portable (PSP). Zazwyczaj używany w programach telewizyjnych i filmach. Możesz pobrać z usługi pobierania plików wideo P-TV (przenośnej telewizji) w Japonii lub z witryny Go! View w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Pliki MGV można przesyłać do Sony PSP za pomocą karty pamięci MemoryStick lub połączenia USB.

Jak otworzyć plik MGV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGV

Inne problemy z plikiem MGV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGV:

  • plik MGV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik