• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIV5MAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIV5MAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIV5MAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIV5MAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Civilization 5 Map Firaxis Games

Co to jest plik CIV5MAP?

Plik mapy stworzony przez Sid Meier Civilization V, gra strategiczna budowania cywilizacji oraz piąta gra z serii Civilization. Zawiera wstępnie wykonane lub niestandardowe dane, które określa właściwości map odtwarzanych, takich jak rozmiar mapy i lokalizacja dostępnych zasobów.

W systemie Windows pliki CIV5MAP będą znajdować się w jednym z następujących katalogów: Moje dokumentyMoje gryMid Meier Civilization VMaps lub C: Program Files (x86) SteamSteamAppsCommonSid Meier's Civilization VAssetsMapy

Na komputerze Mac plik CIV5Map będzie znajdował się w następującym katalogu: ~ / Library / Application Support / Sid Meier Civilization 5 / Maps

Jak otworzyć plik CIV5MAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIV5MAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIV5MAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIV5MAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIV5MAP

Inne problemy z plikiem CIV5MAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIV5MAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIV5MAP:

  • plik CIV5MAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIV5MAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIV5MAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik