• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Maya Fluid Cache Playback Format Autodesk

Co to jest plik MCFP?

Plik pamięci podręcznej odtwarzania utworzony przez program Autodesk Maya, program do modelowania 3D. Przechowuje efekty płynne, takie jak płyny, dym, ogień i chmury w pamięci podręcznej dysku, dzięki czemu można je odtworzyć bez potrzeby ich renderowania w locie.

Maya tworzy również "początkowe pliki cache cache", które są zapisywane z rozszerzeniem .MCFI.

Jak otworzyć plik MCFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCFP

Inne problemy z plikiem MCFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCFP:

  • plik MCFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik