• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Team Configuration Format VMware

Co to jest plik VMTM?

Plik konfiguracyjny używany przez oprogramowanie do wirtualizacji VMware. Zawiera ustawienia dla "zespołu", czyli grupy maszyn wirtualnych, które mogą współdziałać w wirtualnym środowisku VMware i dzielić się tymi samymi wirtualnymi zasobami sieciowymi.

Pliki VMTM służą do zapisywania i ładowania konfiguracji zespołów za pośrednictwem interfejsu użytkownika VMware.

Jak otworzyć plik VMTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMTM

Inne problemy z plikiem VMTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMTM:

  • plik VMTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik