• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VQF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VQF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VQF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VQF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TwinVQ Audio Format Yamaha

Co to jest plik VQF?

Format audio opracowany przez Nippon Telegraph and Telephone Corporation (NNT Labs). Wykorzystuje kwantyzację wektorową ważoną przecinkami w domenie transformacyjnej w celu kompresji danych audio. Może być szyfrowany w bitratechach 80, 96, 112, 128, 160 i 192 kb / s.

Format VQF był sprzedawany przez Yamaha pod nazwą "SoundVQ".

Jak otworzyć plik VQF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VQF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VQF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VQF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VQF

Inne problemy z plikiem VQF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VQF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VQF:

  • plik VQF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VQF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VQF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik