• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Siemens SL45 Mobile Phone Voice Format Siemens

Co to jest plik VMO?

Plik audio utworzony przez dyktafon na niektórych telefonach komórkowych Siemensa. Przechowuje dźwięk w formacie zastrzeżonym, który może być odtwarzany na urządzeniu, ale nie przez standardowych odtwarzaczy audio na komputerze stacjonarnym. Może być konwertowany do formatu .WAV przy użyciu vmo2wav.

Jak otworzyć plik VMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMO

Inne problemy z plikiem VMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMO:

  • plik VMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik