• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTML Hypertext Markup Language Web Page Format N/A

Co to jest plik HTM?

Plik HTM to strona HTML używana przez przeglądarki internetowe. Zawiera kod znaczników, który jest przechowywany w formacie zwykłego tekstu i służy do wyświetlania i formatowania tekstu i obrazów w przeglądarce internetowej.

Pliki HTM obsługują dokładnie ten sam cel, co pliki HTML. Rozszerzenie ".Htm" powstało przy użyciu oprogramowania do tworzenia stron internetowych firmy Microsoft, takiego jak FrontPage, SharePoint Designer i Expression Web.

Pliki HTM są znacznie rzadziej oglądane niż pliki HTML.

Jak otworzyć plik HTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTM

Inne problemy z plikiem HTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTM:

  • plik HTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku HTM
HTM do INDDHTM do DOCHTM do DOCXHTM do EPUBHTM do HTMLHTM do PDF