• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spyware Doctor Temporary Scan Format PC Tools

Co to jest plik VBT?

Tymczasowy plik utworzony przez program Spyware Doctor, program antywirusowy, spyware i zagrożenie. Zawiera sekcje plików i archiwów, które zawierają potencjalnie szkodliwy kod. Wygenerowane podczas każdego skanowania wirusów i zapisane w katalogu C: Program FilesSpyware Doctoravdb emp. AVDB oznacza skrót AntiVirusDatabase.

Pliki VBT mogą być oznaczane jako pliki wirusów przez avast! Oprogramowanie antywirusowe. Aby uniknąć błędów (fałszywych alarmów), można wykluczyć, że katalog C: Program FilesSpyware Doctoravdb emp nie jest skanowany w programie avast! Preferencje antywirusowe.

Jak otworzyć plik VBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBT

Inne problemy z plikiem VBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBT:

  • plik VBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik