• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSSETTINGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSSETTINGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSSETTINGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSSETTINGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Settings Format Microsoft

Co to jest plik VSSETTINGS?

Plik ustawień utworzony przez program Visual Studio, narzędzie do tworzenia oprogramowania służące do tworzenia programów Windows i innego oprogramowania. Zawiera informacje o konfiguracji dla środowiska Visual Studio IDE, w tym ustawienia edytora, projektów, debugowania, czcionek, kolorów, układów okien i innych preferencji wyświetlania.

Pliki VSSETTINGS są używane do współużytkowania ustawień obszaru roboczego. Mogą być eksportowane, a następnie importowane do innej instalacji programu Visual Studio. Są zapisywane w formacie XML.

Aby importować lub eksportować pliki VSSETTINGS w programie Visual Studio 2010, wybierz polecenie Narzędzia i rarr. Importuj i eksportuj ustawienia ... I postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w kreatorze.

Jak otworzyć plik VSSETTINGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSSETTINGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSSETTINGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSSETTINGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSSETTINGS

Inne problemy z plikiem VSSETTINGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSSETTINGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSSETTINGS:

  • plik VSSETTINGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSSETTINGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSSETTINGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik