• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Creative Labs Sound Format Creative Labs

Co to jest plik VOC?

Format pliku audio używany przez sprzęt Creative Labs, na przykład karty dźwiękowe SoundBlaster. Mogą być klipy audio, efekty dźwiękowe lub dźwięki instrumentów, które również są określane jako głosy. Pliki VOC są kompresowane w celu zmniejszenia rozmiaru pliku.

Jak otworzyć plik VOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOC

Inne problemy z plikiem VOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOC:

  • plik VOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik