• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual C++ Deployment Project Format Microsoft

Co to jest plik VDPROJ?

Projekt tworzenia oprogramowania stworzony przez program Visual Studio, program umożliwiający programistom tworzenie programów Windows. Zapisuje ustawienia kompilacji projektu i odwołania do plików. Często używany do budowy i pakowania programów instalacyjnych systemu Windows.

Projekty instalacyjne i wdrażania są zazwyczaj wbudowane w pliki .MSI lub .EXE, które mogą być używane do instalacji oprogramowania w systemie Windows. Pliki VDPROJ są zapisywane w formacie tekstowym iw razie potrzeby można je przeglądać za pomocą edytora tekstu.

Wcześniej projekty dotyczące instalacji i wdrażania były zapisywane z rozszerzeniem .VDP.

Jak otworzyć plik VDPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDPROJ

Inne problemy z plikiem VDPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDPROJ:

  • plik VDPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik