• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik KIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kodak Compressed Image Format Kodak

Co to jest plik KIC?

Obraz bitmapowy skompresowany przy użyciu kompresji obrazów Kodak (KIC). Opierając się na standardowym formacie obrazu w formacie .TIFF, ale korzysta z zastrzeżonego algorytmu kompresji Kodak. Znany również jako plik KIFF (KIFF oznacza "Kodak Image File Format").

KIC jest również skrótem od Centrum informacyjnego Kodak.

Jak otworzyć plik KIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KIC

Inne problemy z plikiem KIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KIC:

  • plik KIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik