• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KFN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KFN. Jeżeli chcesz otworzyć plik KFN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KFN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KaraFun Karaoke Song Format Recisio

Co to jest plik KFN?

Plik utworzony przez KaraFun, program do edycji i odtwarzania muzyki karaoke. Zapisano w zastrzeżonym formacie i zawiera teksty MIDI oraz teksty tekstowe i ustawienia animacji wyświetlania. Służy do odtwarzania piosenek karaoke.

Pliki KFN mogą być eksportowane do różnych formatów multimedialnych za pomocą edytora KaraFun, dołączonego do instalacji KaraFun.

Jak otworzyć plik KFN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KFN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KFN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KFN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KFN

Inne problemy z plikiem KFN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KFN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KFN:

  • plik KFN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KFN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KFN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik