• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik KPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Komodo Project Format ActiveState Software

Co to jest plik KPF?

Plik projektu utworzony przy użyciu programu Komodo, programu do tworzenia aplikacji internetowych. Obsługuje wiele języków, w tym PHP, Ruby, Python, Perl i Tcl. Zapisano w formacie XML i zawiera listę zasobów, do których odwołuje się projekt.

Jak otworzyć plik KPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KPF

Inne problemy z plikiem KPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KPF:

  • plik KPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik